opieka na dziećmi Warszawa Ursynów

Historia 3,5-letniego chłopca dotkniętego bardzo rzadkim nowotworem płuc poruszyła wielu ludzi. Również i my w Ziarenku dołączyliśmy się do akcji pomocy.

Podczas Dni Otwartych w marcu 2014 kwesta na rzecz Rafałka zaowocowała możliwością wykupienia miesięcznej dawki suplementów. Kwesta sama w sobie była atrakcją dla małych i dużych, jako że za każdy datek można było wybrać sobie podarunek, który oprócz Ziarenka przygotował Sklep Bajka (ul. Belgradzka 14) oraz Świat Chusty (Agnieszka Strzałkowska).

Na ulotkach przygotowanych z okazji Dni Otwartych znalazło się konto fundacji, do której należy Rafałek oraz dane do przelewu bezpośredniego oraz do przekazania 1% podatku na pomoc Rafałkowi. Mamy nadzieję, że ulotki trafiły w dobre ręce…
Obecnie opłaty „co łaska” za nadgodziny w opiece nad maluchami „Ziarenkowi” rodzice wrzucają do puszki „Dla Rafałka”. Rafałek przez rok będzie otrzymywał chemię podtrzymującą, która już dała o sobie znać w bardzo negatywny sposób – spadła mu odporność i pogorszyły się wyniki krwi. Poza tym tomografia pokazała, że radioterapia praktycznie zniszczyła mu lewe płuco.
Chłopiec powinien spożywać wyłącznie zdrową, naturalna żywność (olej lniany, olej kokosowy, produkty niealergizujące), a sytuacja finansowa jego i jego Mamy jest bardzo trudna.

Oto najnowsze wieści od Rafałka i jego mamy:
http://www.zlobekziarenko.pl/aktualnosci/pomoc-dla-rafalka#.WR65neuLTIU
 

Pamiętajcie, puszka i fanty są ciągle dostępne w Ziarenku!
Dodatkowo podajemy jeszcze dane Fundacji:

Fundacja „Nasze Dzieci”
Bank Pekao S.A. VII o/Warszawa
Nr konta: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
Tytuł przelewu: RAFAŁ OKRÓJ