Współpracujemy z:

 

 

Sklep Bajka

Sklep Bajka to nasz partner w zakresie umilania czasu maluchom [:)] Pani Justyna Słowińska, właścicielka sklepu, jest w stanie zdobyć każdą zabawkę, jaka zamarzy się dzieciom (bądź rodzicom!). Dzięki jej pomocy w Ziarenku znajdziecie zabawki edukacyjne, kreatywne czy rozwijające motorykę. Wszystkie pochodzą od znanych i cenionych producentów i odzwierciedlają gusta najmłodszych.

Sklep Bajka mieści się na Natolinie, przy ul. Belgradzkiej 14 lok. 18U.

 


Achilles

Zdrowe Stopy!
Wspólnie z sąsiadami-fachowcami od zdrowych stóp z salonu ortopedyczno-rehabilitacyjnego Achilles zorganizowaliśmy mierzenie i ważenie stóp małych i dużych. Małe chętniej uciekały, duże chętniej współpracowały:) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Achillesa. Stopy to podstawa!

 


Dominika Chylińska

zakladamyprzedszkole.pl

Żłobek Ziarenko powstaje przy pomocy i doświadczeniu Pani Dominiki Chylińskiej.

Współpraca zzakladamyprzedszkole.pl gwarantuje profesjonalne przygotowanie i realizację całego projektu. Żłobek zostanie przygotowany zgodnie ze wszystkimi normami, przepisami, a także z najwyższymi standardami obowiązującymi w najlepszych niepublicznych placówkach.

Naszym celem jest stworzenie placówki, która będzie oferowała usługi najwyższej jakości, dzięki odpowiedniemu doborowi wyposażenia, kadry opiekunek oraz dobrej współpracy z Biurem Polityki Społecznej.

 


Świat chusty

Jeśli chustowanie, to tylko z Panią Agnieszką Strzałkowską i Światem Chusty!

Pani Agnieszka jest akredytowanym Doradcą Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich. Prowadzi różne formy zajęć z tego zakresu, od pogadanek do indywidualnych warsztatów dla rodziców z małymi dziećmi. W ramach żłobkowej oferty dla rodziców chcielibyśmy zaproponować chustowanie jako jeden z warsztatów, z nadzieją, że nasi rodzice pokochają ten sposób spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Dodatkowo z chęcią umożliwimy spotkania indywidualne i grupowe z Panią Agnieszką!

 

Świat Chusty jest również na Facebooku: https://www.facebook.com/swiatchusty.

P.S. W naszej Biblioteczce znajdziecie szalenie popularne pozycje dotyczące attachment parenting: Księgę Rodzicielstwa Bliskości oraz Dobrze Nosić.

 


Bajkolandia

Sala Zabaw

Bajkolandia Sala Zabaw powstała jako efekt własnego doświadczenia w poszukiwaniu miejsca atrakcyjnego zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Naszym celem było zapewnienie nie tylko szalonej i bezpiecznej zabawy dzieciom, ale także jak najbardziej komfortowych warunków opiekunom. Dlatego też włożyliśmy dużo zaangażowania w stworzenie strefy dla rodziców, w której można zrelaksować się przy dobrej kawie lub popracować korzystając z bezpłatnego Internetu.

Oczywiście nadal najważniejsze są dzieci. To dla nich zadbaliśmy o żywe i jasne kolory. O zabawki stymulujące rozwój oraz koordynację wzrokowo – ruchową, o warunki w których dzieci będą z chęcią spędzać czas.
W Bajkolandii znajduje się również strefa zabaw dla najmłodszych, gdzie maluchy pod okiem rodziców mogą bezpiecznie się bawić oraz doskonalić swoje umiejętności. Wyposażenie sali zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego malucha.

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zajęcia dla maluchów, zimę i lato w mieście, firmowe imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, gościmy grupy zorganizowane.

 


Pepenero

Catering